HOLOUBEK TRADE  – KOVOVÝROBA

V naší kovovýrobní dílně pracujeme s následujícími stroji a zařízení, které jsou Vám plně k disposici ať už jak součást zakázkové výroby, nebo čisté kooperace.

Prodej materiálů na zakázky

Materiály – nerezové, ocelové, pozinkované plechy a dále pozinkované plechy v barvách RAL 9002, 9010 ve svitcích šířky 1000 – 1250 mm o tloušťce 0,45 – 0,55 držíme v základním množství na skladě.

CNC ohraňování

Ohranovaci-lis-durma-ad-s-3Provádíme CNC ohraňování ocelových, pozinkovaných, nerezových a hliníkových plechů. Ohýbáme formáty do 5 mm tloušťky při 3000 mm délky, ohyby a lemy již od 8 mm.

Stroj je vybaven širokou škálou speciálních i standardních nástrojů pro složité ohyby. Nástroje jsou dělené, takže lze ohýbat i díly s ohyby v obou na sebe kolmých osách.

Ohraňování je vhodné jak pro velké série, tak i zpracování malých sérií a v neposlední řadě i pro prototypy složitých tvarů.

Několik málo ukázek z široké nabídky ohybů CNC tváření plechů

Základní technická data:

Maximální tloušťka ohraňovaného materiálu: 5 mm
Maximální délka ohraňovaného materiálu: 3 000 mm
Minimální délka ohnuté hrany: 8 mm

Stříhání

Tabulové-nůžky-DURMANaše hydraulické tabulové nůžky jsou schopny stříhat veškeré kovové i nekovové materiály s vysokou přesností.

Díky  programovatelným pohyblivým a sklopným dorazům, 16 samonastavitelným hydraulickým přidržovačům, vysokému počtu zdvihů (až 24 zdvihů za minutu), jsou naše tabulové nůžky nejen nutným vybavením naší dílny, ale i výkonným pomocníkem při výrobě sérií jakéhokoliv počtu dílů.

Základní technická data:

Maximální délka střihu: 3 100 mm
Maximální tloušťka stříhaného materiálu: 6 mm
Maximální tloušťka stříhaného materiálu v délce 3 m: 4 mm

Děrovací lis

Ecco_Line_Bild_1Děrovací lis je platným strojem naší plech zpracujícím provoze. Děrovací lis najde uplatnění všude tam, kde je zpracováván plech – vzhledem k povaze naší výroby, tedy spíše zakázkové výrobě, není náš děrovací lis CNC, což ovšem znamená podstatně nižší ceny kalkulované za práci na tomto stroji.

Díky velkému počtu děrovacích nástrojů jsme schopni udělat prakticky jakékoliv otvory do černého nerezového i pozinkovaného plechu.

Základní technická data:

Pracovní plocha stroje: 1 500 x 750 mm
Maximální tloušťka děrovaného materiálu: 12,7 mm
Maximální rychlost děrování: 100 úderů
Maximální průměr střižného nástroje: 105 mm
Přesnost děrování: ± 0,1 mm

Ostřihovací stanice

HACO-Combi-220_6Ostřihovací stanice je šikovným pomocníkem, který v naší dílně pracující zejména s malými sériemi najde každodenní uplatnění.

Na tomto malém lise je možno do plechu vystřihovat otvory, vytvářet zářezy, vystříhat  z plechu tvary, dělat krátké ohyby (do 220 mm).

Základní technická data:

Maximální tloušťka stříhaného plechu: 6 mm
Úhel ohybu: 30° – 140°

V všech případech výroby u nás můžete použít náš sklad plechu.